Atribuită Cumpărare directă

Specificatii Caracteristici generale Tip produs: Standard Tip incarcare: Frontala Slim: Nu Panou comanda: Digital Afisaj: LCD Viteza de centrifugare: 1400 rpm Capacitate de incarcare (kg): 10 Eficienta energetica: Clasa A++ Clasa de eficienta la centrifugare: B Programe Numar programe: 16 Programe: Automat; Bumbac Eco; Camasi/Bluze; Clatire; Culori inchise; Daily Xpress; Evacuare/Centrifugare; Hygiene; Pilote/Cuverturi Program rapid: Da Program lana: Da Program sintetice: Da Program bumbac: Da Program sport: Da Functii si siguranta Indicator timp ramas: Da Sistem de reglare a consumului: Da Sistem siguranta copii: Da Protectie impotriva inundatiilor: Da Informatii display: Centrifugare; Etapa program; Temperatura; Timp ramas Functii speciale si Optiuni: AddGarmet; Auto Clean; Control electronic al balansului; DrumClean; GentleCare; Motor Inverter ProSmart; Nivel de murdarire; Sistem OptiSense; Tehnologie AquaFusion Detalii tehnice Consum energetic (kwh/an): 167 Consum mediu anual de apa (l): 11439 Deschidere hublou (grade): 170 Nivel de zgomot la spalare: 53 dB Nivel de zgomot la centrifugare: 76 dB Culoare: Alb Greutate (Kg): 75 Dimensiuni (I x L x A) cm: 84 x 60 x 64

Număr anunț
DA25306080
Autoritate contractantă
MINISTERUL APARARII UM02003 (CUI 4304673)
Furnizor / câștigător
FLANCO RETAIL SA (CUI 27698631)
Cod CPV
42716120-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.529,40 RON
Valoare atribuită
3.529,40 RON
Data publicării
17.03.2020 00:00
Data finalizării
18.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.529,40 RON

din 3.529,40 RON estimat