Atribuită Cumpărare directă

Masca de oxigen pentru adulti si pentru copii - compusa din 3 piese - masca cu sistem de fixare elastic, racord flexibil 1.5/ 1.8 sau 2 m cu conector standard. Disponibile in 2 variante diferite - pentru adulti si pentru copii. Ambalate si marcate individual conform CE. Fabricate conform ISO 9001, ISO 13485, marcaj CE. Masca de oxigen cu nebulizator, forma anatomica, - compusa din 3 piese - masca cu sistem de fixare elastic, rezervor cu capacitatea de 8 ml -transparent pentru substanta medicamentoasa, racord flexibil 2 m cu conector standard. Ambalata individual steril. Fabricate conform ISO 9001, ISO 13485, marcajl CE.

Număr anunț
DA25293810
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL MEDGIDIA (CUI 4300752)
Furnizor / câștigător
VALDOMEDICA TRADING SRL (CUI 23100700)
Cod CPV
33157100-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.900 RON
Valoare atribuită
2.900 RON
Data publicării
16.03.2020 00:00
Data finalizării
17.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.900 RON

din 2.900 RON estimat