Atribuită Cumpărare directă

PRIZA DUBLA BUC 2 11.76 23.53;PRIZA SIMPLA BUC 2 10.08 20.17;INTRERUPATOR DUBLU BUC 2 10.08 20.17;INTRARUPATOR SIMPLU BUC 2 10.08 20.17;MANO METRU BUC 2 13.45 26.89;PANZA ABRAZIVA BUC 6 2.52 15.13;ADEZIV CT127 BUC 2 33.19 66.39;TIJA FILETATA BUC 2 5.46 10.92;ALCOOL TEHNIC BUC 1 7.56 7.56;GRUND METAL BUC 1 9.66 9.66;PRELUNGITOR MAGNETICA BUC 2 7.56 15.13;VIRF PH2 BUC 8 2.10 16.81;IPSOS CONSTRUCTII BUC 1 14.71 14.71;SURUB BUC 800 0.08 67.23;LAC PROTECTOR EXTRA BUC 1 27.73 27.73;VOPSEA LAVABIL 8.5L BUC 1 63.03 63.03;PANZA DECOPIR BUC 5 2.10 10.50;COLTAR BUC 2 5.46 10.92;DOP PVC BUC 5 3.36 16.81;SURUB BUC 25 3.03 75.63;OBS BUC 15 33.61 504.20;DISC ABRAZIV BUC 5 7.56 37.82;PLACA GIPS CARTON 15 16.81 252.10;SURUB GIPS CARTON 35 BUC 2000 0.03 67.23;SURUB GIPS CARTON 70 BUC 500 0.07 33.61;SURUB 6*70 BUC 160 0.21 33.61;SURUB LEMN 4*80 BUC 500 0.10 50.42;

Număr anunț
DA25294762
Autoritate contractantă
COMUNA ACATARI (CUI 4323578)
Furnizor / câștigător
METAC SRL (CUI 1250412)
Cod CPV
44192000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.518,07 RON
Valoare atribuită
1.518,07 RON
Data publicării
16.03.2020 00:00
Data finalizării
16.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.518,07 RON

din 1.518,07 RON estimat