Atribuită
Cumpărare directă
1 LV6707050303 VOPSEA LAVABILA INTERIOR 15L CASABELLA+AMORSA 3L POLICOLOR 1.000 buc 2 PA741070608 ADEZIV PT GRESIE/FAIANTA INT CM9 25KG HENKEL 4.00000 S 3 FR0794508505 SURUB LEMN CAP CRUCE 5x50 15B P7505-550 EURO 94 3.00000 set 4 ME54129861551024 MISTRIE INOX 100MM LT06112 LUMY 1.000 buc 5 TB1849073104 COT V PP 32 45' VALROM 2.000 buc 6 TB035536104688 OLANDEZ PPR CU FILET METALIC EXTERIOR 20X1/2 BRICOLAGE 2.000 buc 7 ME1871181021021 SPACLU INOX PROFI 50MM MANER CAUCIUCAT TM-53305 TMAX 2.000 buc 8 PA075311802 CHIT ROSTURI PT GIPS CARTON JOINT FILLER 3IN1 20KG ATLAS 2.00000 S 9 TB061023101844 ROBINET COLT 1/2X1/2" 37Z1212G INSTAL 8.000 buc 10 TB1001055106104 CLEMA PP-R ALB D.20 10BUC/SET NCV 3.00000 set 11 TB10210150404 ROBINET PPR SFERIC CU MANER 20 PPR-L20 EVERPRO 2.000 buc 12 TB1115786101981 SNUR SILICONAT 160M TANGIT 2079986 HENKEL 1.000 buc 13 TB035536106787 TEAVA PPR ALUMINIU PN25 D20 4M/BARA BRICOLAGE 5.000 buc 14 TB065536115688 COT PPR SIMPLU 90 CU PRINDERE PERETE 20X1/2 BRICOLAGE 6.000 buc 15 ME138004021022 DISC GRESIE 125MM BEST 2608602631 BOSCH TR. 1.000 buc 16 ME22176190554 REZERVA CUTTER LT76220 10BUC/SET LUMY 2.00000 set 17 ME62330429001 DRISCA PVC CU BURETE FIN ABSORBANT LT06546 LUMY 2.000 buc 18 TB035536101788 COT PPR 90X20MM BRICOLAGE 15.000 buc 19 FR19203061005 PACHET DIBLU NYLON DUOPOWER 538621 PROFIX 1.000 buc
- Număr anunț
- DA25295474
- Autoritate contractantă
- LICEUL CU PROGRAM SPORTIV "NICOLAE ROTARU (CUI 4618200)
- Furnizor / câștigător
- FIVE-HOLDING SA (CUI 10562600)
- Cod CPV
- 44423000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 651,12 RON
- Valoare atribuită
- 651,12 RON
- Data publicării
- 16.03.2020 00:00
- Data finalizării
- 17.03.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.