Atribuită
Cumpărare directă
MOMENT WOOD SUPER 3 ADEZ.PT LEMN 750 G 2,00 BUC SET 2 BURG MET HSS 1,5X18X40 2609255035 3,00 BUC BURGHIU METAL HSS-G 2,5 MM 2609255037 3,00 BUC BURGHIU METAL HSSG 6X93 2609255047 3,00 BUC PERIE CIRCULARA CU TIJA D75 INOX 5138G 1,00 BUC PERIE CUPA CU TIJA D50 5218G 1,00 BUC VINCLU DE IMBINARE 40x40x22 103903 200,00 BUC SURUB CAP BOMBAT TORBANT DIN603-M6X100ZA 100,00 BUC PERIE SARMA SEMILUNA PVC 225MM LT06965 1,00 BUC SD PIULITA HEXAGONALA DIN934-8 M6 ZA 200,00 BUC SAIBA PLATA SPECIAL DIN522C M6x24x1,2 ZA 200,00 BUC SURUB CAP BOMBAT TORBANT DIN603-M6X70ZA 100,00 BUC SURUB LEMN VBU-PRO 3X20 07105d3002000 2 CUT SURUB LEMN 5X50 07101D5005000 1 CUT SET MIXT 3 BITI PH 25 MM 2609255964 2,00 BUC
- Număr anunț
- DA25339765
- Autoritate contractantă
- Colegiul National Mihai Eminescu Botosani (CUI 3585570)
- Furnizor / câștigător
- DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
- Cod CPV
- 44423000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 502,51 RON
- Valoare atribuită
- 502,51 RON
- Data publicării
- 20.03.2020 00:00
- Data finalizării
- 23.03.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.