Atribuită
Cumpărare directă
Multifunctional laser monocrom Kyocera Ecosys M2040DN, 40ppm, copy, print, scan, Duplex, Retea, USB, ADF, A4 CARACTERISTICI GENERALE Tip produs Imprimanta multifunctionala Tehnologie printare Laser Mod printare Monocrom Utilizare Home & office Functii principale Copiere Scanare Printare Conectivitate USB Retea Format general imprimanta A4 Printare fata/verso (Duplex) Automat Alimentator automat de documente (ADF) Da Functii speciale Imprimare Copiere Scanare Continut pachet Cablu alimentare CD Drivere Toner starter Kit 3600pag Culoare Alb/Negru SPECIFICATII CONSUMABILE Consumabile compatibile TK 1170 IMPRIMANTA Viteza de printare monocrom 40 ppm Rezolutie printare (DPI) 1200 x 1200 SCANNER Rezolutie scanare (DPI) 1200 x 600 Functii scanner Scan-pentru-Email (SMTP over SSL), Scan-pentru-FTP (FTP over SSL) , Scan-pentru-SMB, Scan pentru USB Host, TWAIN scan (USB, network), WSD (WIA) scan (USB, network) COPIATOR Parametrii zoom 25 - 400% MANEVRARE HARTIE Capacitate hartie intrare (coli) 250 Greutate hartie 60-220 g/mp SPECIFICATII TEHNICE Frecventa procesor 800 MHz Putere consumata 661 W Interfata USB LAN Timp de incalzire 17 s Sistem de operare compatibil Windows Linux MAC OS X 10.5 + Unix Limbaj printare PCL6 PostScript 3 PDF Direct Print 1.7 XPS Direct Print DIMENSIUNI & GREUTATE Greutate 19 Kg Lungime 417 mm Latime 412 mm Inaltime 437 mm
- Număr anunț
- DA25304652
- Autoritate contractantă
- ADMINISTRATIA PARCULUI MEMORIAL CONSTANTIN STERE (CUI 14741896)
- Furnizor / câștigător
- NANO SET IT SRL (CUI 30612125)
- Cod CPV
- 30232110-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.348,74 RON
- Valoare atribuită
- 1.348,74 RON
- Data publicării
- 17.03.2020 00:00
- Data finalizării
- 19.03.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.