Atribuită Cumpărare directă

Lucrari de inlocuire si montaj usi, ferestre si panouri PVC, reparatii tamplarie si inlocuire sticla, etc. mai putin

Număr anunț
DA25301502
Autoritate contractantă
INSTITUTUL CLINIC FUNDENI (CUI 4204003)
Furnizor / câștigător
CS EXPERT CONSTRUCT IMPEX S.R.L. (CUI 424901)
Cod CPV
45420000-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
20.946,70 RON
Valoare atribuită
20.946,70 RON
Data publicării
17.03.2020 00:00
Data finalizării
19.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

20.946,70 RON

din 20.946,70 RON estimat