Atribuită Cumpărare directă

Se achizitioneaza urmatorul produs: - manusi de unica folosinta cu manseta medie, 100 buc./cutie - 14 cutii

Număr anunț
DA25301203
Autoritate contractantă
Ministerul Apararii prin U.M. 02016 Babadag (CUI 4321518)
Furnizor / câștigător
RIK SRL (CUI 1889794)
Cod CPV
35113400-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
592,06 RON
Valoare atribuită
592,06 RON
Data publicării
17.03.2020 00:00
Data finalizării
18.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

592,06 RON

din 592,06 RON estimat