Atribuită
Cumpărare directă
COD INTERN: 50721625 Pentru protejarea documentelor. Transparente si durabile. Grosime: 125 microni. Format: A4 (216 x 303 mm). Ambalare: 100 buc/top. PERSOANE DE CONTACT: Ioana Sandu - 0751 062 801 vanzari2@dnsbirotica.ro sau Vasile Dobrin 0726701902 e-mail comenzi@dnsbirotica.ro
- Număr anunț
- DA25296009
- Autoritate contractantă
- SPITALUL GENERAL C.F. PASCANI (CUI 4701290)
- Furnizor / câștigător
- DNS BIROTICA SRL (CUI 16310679)
- Cod CPV
- 42994220-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 289,44 RON
- Valoare atribuită
- 289,44 RON
- Data publicării
- 16.03.2020 00:00
- Data finalizării
- 17.03.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.