Atribuită Cumpărare directă

Dispenser hartie igienica rola Jumbo Sistem inchidere cu cheie Fanta de nivel, Material: otel vopsit alb. Diametrul maxim al rolei 230 mm, Dimensiuni: 250 x 125 mm. Produs in Spania. GARANTIE 12 LUNI

Număr anunț
DA25297405
Autoritate contractantă
Universitatea "Alexandru Ioan Cuza" Iasi (CUI 4701126)
Furnizor / câștigător
SANITO DISTRIBUTION SRL (CUI 18350009)
Cod CPV
44410000-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
356,28 RON
Valoare atribuită
356,28 RON
Data publicării
17.03.2020 00:00
Data finalizării
19.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

356,28 RON

din 356,28 RON estimat