Atribuită Cumpărare directă

-clasa de granulozitate 0/63 -produsul este certificat conform SR EN 13242+A1:2008 Materiale legate si nelegate hidraulic utilizate in ingineria civila si constructia de drumuri

Număr anunț
DA25312825
Autoritate contractantă
COMUNA DUMBRAVITA (CUI 4663480)
Furnizor / câștigător
TRANS KATRIN G.E. S.R.L. (CUI 7497412)
Cod CPV
14212120-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.096 RON
Valoare atribuită
5.096 RON
Data publicării
18.03.2020 00:00
Data finalizării
19.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.096 RON

din 5.096 RON estimat