Atribuită Cumpărare directă

44973534 CARTUS TONER MAGENTA (1500 PAG) ORIGINAL OKI MC332, MC301, MC321, MC34 LISTA ECHIPAMENTE CE FOLOSESC ACEST CONSUMABIL: * OKI C-Serie (301, 301 DN, 321, 321 DN) * OKI MC-Serie (332, 332 DN, 342, 342 DN, 342 DNW, 342 DW) 44973535 CARTUS TONER CYAN (1500 PAG) ORIGINAL OKI MC332, MC301, MC321, MC342 44973536 CARTUS TONER BLACK (2200 PAG) ORIGINAL OKI MC332 MC301 MC321 MC342 CRG-728 (728) CRG728 CARTUS TONER 2.1K ORIGINAL CANON L150 L170 L 150 L 170 L 410 L410 D520 D 520 PERSOANE DE CONTACT: Corina Dobrin 0731.372.434, e-mail corina@dnsbirotica.ro sau Corina Paun 0731.372.430, e-mail alexandra@dnsbirotica.ro

Număr anunț
DA25330959
Autoritate contractantă
Institutia Prefectului judetului Galati (CUI 3127450)
Furnizor / câștigător
DNS BIROTICA SRL (CUI 16310679)
Cod CPV
30125100-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.605,28 RON
Valoare atribuită
1.605,28 RON
Data publicării
19.03.2020 00:00
Data finalizării
20.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.605,28 RON

din 1.605,28 RON estimat