Atribuită Cumpărare directă

Unitate de masura: bucata ASEPTOJET S nu este zgomotos, este complet automat si usor de utilizat.Temporizatorul cu care este echipat permite iesirea operatorului din incaperea ce urmeaza a fi tratata inainte de pornirea aparatului. Intretinerea acestui aparat de dezinfectare chimica a aerului si suprafetelor este foarte simpla, nefiind nevoie de echipament special in acest scop. Dimensiuni HxlxL (mm): 280x245x400 Greutate: 13 kg Putere: 300 W Tensiune de alimentare: 230 V; 50 Hz Specificatii: Nivel sonor: 62 dB Capacitate: 2l Marime particule difuzate:1 micron Cronometru: 0-30 min Temporizator: pana la 60 sec Contor orar Test de compatibilitate electrica: Raport EMC nr RO302035C-E Garantie: 2 ani

Număr anunț
DA25302951
Autoritate contractantă
Spital Clinic Judetean de Urgenta "Pius Brinzeu" Timisoara (CUI 4663448)
Furnizor / câștigător
UNIMEDIK IMPEX SRL (CUI 30410916)
Cod CPV
33191000-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
30.000 RON
Valoare atribuită
30.000 RON
Data publicării
17.03.2020 00:00
Data finalizării
18.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

30.000 RON

din 30.000 RON estimat