Atribuită
Cumpărare directă
registru petitii (1x16,81),registru intrare-iesire (5x12,61) ,adeverinte APIA (7x8,40) ,cerere declaratie (800x0,67) ,ancheta sociala (1000x0,67) ,cerere modificare (100x0,21) ,amprenta (1x29,41) ,capsator (4x24,37) ,perforator( 4x18,07) ,decapsator (2x2,52) ,capse (6x1,68) ,dosar PVC (200x0,42) ,foarfeca (1x2,94) ,hartie xerox (140x13,45) ,index,post-it (3x1,68) ,folii (9x8,40) ,calculator (1x50,42) ,tastatura (1x37,82) ,rigla,pasta corectoare (4x3,36) ,scoci (2x5,46) ,stick (2x52,10) ,pix FRICTION (3X8,40) ,biblioraft (40X5,04) ,buretiera (5X3,36) ,cerneala (1X7,14) ,evidentiator,marker (4x2,52).
- Număr anunț
- DA25294862
- Autoritate contractantă
- COMUNA BEREVOESTI (CUI 4122140)
- Furnizor / câștigător
- G.I.G. SRL (CUI 151380)
- Cod CPV
- 22458000-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.108,15 RON
- Valoare atribuită
- 4.108,15 RON
- Data publicării
- 16.03.2020 00:00
- Data finalizării
- 17.03.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.