Atribuită Cumpărare directă

Kit pentru identificarea proteinelor specifice Freelite Mx™ Lambda; CSF, Serum, (Urine) , kit x 100 teste, producator: Optilite

Număr anunț
DA25318121
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC DE NEFROLOGIE "DR. CAROL DAVILA (CUI 4382469)
Furnizor / câștigător
PROTON IMPEX 2000 S.R.L. (CUI 9000578)
Cod CPV
33140000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.606,28 RON
Valoare atribuită
5.606,28 RON
Data publicării
18.03.2020 00:00
Data finalizării
19.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.606,28 RON

din 5.606,28 RON estimat