Atribuită Cumpărare directă

Furnizare capsule cafea, marca Essse Caffe, compatibile cu Espressor model Giugiaro S12 11, 1.9 bar, 1100 W.

Număr anunț
DA25317961
Autoritate contractantă
JUDETUL TULCEA (CUI 4321607)
Furnizor / câștigător
ZIO CAFE & LOUNGE SRL (CUI 29858879)
Cod CPV
15861000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
467,94 RON
Valoare atribuită
467,94 RON
Data publicării
18.03.2020 00:00
Data finalizării
20.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

467,94 RON

din 467,94 RON estimat