Atribuită Cumpărare directă

Servicii de colectare, transport, procesare si eliminare deseuri medicale periculoase si nepericuloase si a deseurilor chimice. Pretul nu include TVA. Servicii de colectare, transport si eliminare deseuri medicale SE VA INCHEIA CONTRACT SERVICII DE COLECTARE,TRANSPORT SI ELIMINARE DESEURI MEDICALE , CHIMICE SI PERICULOASE PENTRU PERIOADA 01.04.2020-31.12.2020.conform cerinte caiet sarcini si oferta tehnico financiara.Ofertantul va depune toate autorizatiile valabile.

Număr anunț
DA25338512
Autoritate contractantă
SPITALUL DE BOLI PULMONARE BREAZA (CUI 2843469)
Furnizor / câștigător
STERICYCLE ROMANIA S.R.L. (CUI 15071999)
Cod CPV
90524400-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
9.459 RON
Valoare atribuită
9.459 RON
Data publicării
20.03.2020 00:00
Data finalizării
20.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

9.459 RON

din 9.459 RON estimat