Atribuită Cumpărare directă

Servicii de dirigentie de santier pentru Executie lucrari privind obiectivul" Amenajare spatiu verde tip scuar, oras Darmanesti, judetul Bacau

Număr anunț
DA25302815
Autoritate contractantă
ORASUL DARMANESTI (PRIMARIA DARMANESTI) (CUI 4352921)
Furnizor / câștigător
EXVIMCONS SRL (CUI 37094438)
Cod CPV
71520000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8.000 RON
Valoare atribuită
8.000 RON
Data publicării
17.03.2020 00:00
Data finalizării
18.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.000 RON

din 8.000 RON estimat