Atribuită
Cumpărare directă
DEZINFECTANT PE BAZA DE PEROXID DE HIDROGEN GATA DE UTILIZARE - FLACON 0.5L prezinta AVIZ sanitar emis de MINISTERUL SANATATII, COMISIA NATIONALA PENTRU BIOCIDE. Prezinta spectru larg de actiune - vezi doc atasat CONCENTRATIE 5% Modul de ambalare şi cantităţile exprimate în unităţi metrice - Recipient cu sistem de pulverizare de 500 ml, 1 L Forma de conditionare - lichida ALCOOL SANITAR 70%, flacon 500 ml cu pompa dozatoare Alcool sanitar 70%, flacon de 0.5 l . Aviz de produs BIOCID valabilitate 10.02.2023
- Număr anunț
- DA25297958
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA DE SANATATE PUBLICA A JUDETULUI HUNEDOARA (CUI 4374415)
- Furnizor / câștigător
- COMPANIA NATIONALA UNIFARM SA (CUI 11653560)
- Cod CPV
- 33631600-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.000 RON
- Valoare atribuită
- 5.000 RON
- Data publicării
- 17.03.2020 00:00
- Data finalizării
- 17.03.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.