Atribuită
Cumpărare directă
Unitatea Militara 01836 Otopeni, doreste achizitionarea de CARTUS TONER OKI B412DN Unitate de imagine OKI black 44574302 25,000 original buc. 1 LEXMARK B2865 Cartus toner Lexmark B282000 Black 7,500 original buc. 2 Epson M2000 DLC EPSON M2000 (SO50435), 8K 8,000 compatibil buc. 2.
- Număr anunț
- DA25318417
- Autoritate contractantă
- Ministerul Apararii Nationale - Unitatea Militara 01836 (CUI 27036839)
- Furnizor / câștigător
- DINALUCRI SRL (CUI 14509820)
- Cod CPV
- 30125100-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.742,71 RON
- Valoare atribuită
- 1.742,71 RON
- Data publicării
- 18.03.2020 00:00
- Data finalizării
- 19.03.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.