Atribuită Cumpărare directă

OALA INOX FARA CAPAC 50L - 15 bucati x 650 lei = 9750 lei

Număr anunț
DA25314295
Autoritate contractantă
Institutul National de Cercetare Dezvoltare Medico Militara Cantacuzino (CUI 15203810)
Furnizor / câștigător
OVAVINCI S.R.L. (CUI 31886668)
Cod CPV
39221220-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
9.750 RON
Valoare atribuită
9.750 RON
Data publicării
18.03.2020 00:00
Data finalizării
23.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

9.750 RON

din 9.750 RON estimat