Atribuită
Cumpărare directă
Monitorizarea functionare sistem informatic, functionare server, backup, ecghipamente retea calculatoare si , retea de date; Urmarirea optimizarii si actualizarii sistemului informatic, solicitari permanenrte la proiectant de remedieri, optimizari, etc. Monitorizare introducere date in sistemul informatic de catre personalul autorizat, acordarea de asistenta in interlegerea si aplicarea metodelor de operare. Urmarirea functionarii corespunzatoare a tehnicii de calcul si birotica, asiguerarea legaturilor cu firmele autorizate de reparatii.
- Număr anunț
- DA25310575
- Autoritate contractantă
- SPITAL MUNICIPAL RAMNICU SARAT (CUI 4697653)
- Furnizor / câștigător
- IONICA VASILE (CUI 28595910)
- Cod CPV
- 72600000-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 63.000 RON
- Valoare atribuită
- 63.000 RON
- Data publicării
- 18.03.2020 00:00
- Data finalizării
- 19.03.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.