Atribuită
Cumpărare directă
Dell PowerEdge R440 Rack Server,Intel Xeon Silver 4110 2.1G (8C/16T), 16GB(1x16GB) 2666 MT/s RDIMM, 600GB 10K RPM SAS(2.5"up to 8 Hot Plug HDD), PERC H730P, iDRAC9 Enterprise,Dual Hot Plug, PS (1+1) 550W, Dual-Port 1GbE On-Board LOM, Rails, 3Yr NBD 2 *120GB Solid State Drive SATA Boot MLC 6Gpbs 2.5in Hot-plug Drive,13G,CusKit 2*200GB SSD SATA Mix Use 6Gbps 512n 2.5in Hot-plug Drive, Hawk-M4E,3 DWPD,1095 TBW,CK Windows Server 2019, Standard, ROK, 16CORE 5*WinSvrCAL 2019 SNGL OLP NL DvcCAL 5*WinRmtDsktpSrvcsCAL 2019 SNGL OLP NL DvcCAL 3 ani garantie!
- Număr anunț
- DA25333830
- Autoritate contractantă
- S.C. RECONS S.A. (CUI 8189348)
- Furnizor / câștigător
- MCL SISTEM SRL (CUI 11513427)
- Cod CPV
- 48820000-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 24.790 RON
- Valoare atribuită
- 24.790 RON
- Data publicării
- 20.03.2020 00:00
- Data finalizării
- 23.03.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.