Atribuită Cumpărare directă

BALAMA NEAGRA L-300 8BUC X 30.1681

Număr anunț
DA25324877
Autoritate contractantă
Municipiul Vatra Dornei (CUI 7467268)
Furnizor / câștigător
COLOANA PROD COM SRL (CUI 6339007)
Cod CPV
44523100-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
241,34 RON
Valoare atribuită
241,34 RON
Data publicării
19.03.2020 00:00
Data finalizării
20.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

241,34 RON

din 241,34 RON estimat