Atribuită
Cumpărare directă
Pachetul de tonere contine: 1. Black Toner Cartridge Canon PC D 320, PC D 340, PC D 383, PC D 510 - compatibil Rainbow Box, 1 buc., 54 lei 2. Magenta Toner Cartridge LEXMARK RETURN CX 317, CX 417, CX 517, CS 317, CS 417 - compatibil Rainbow Box, 1 buc., 243 lei 3. Black Toner Cartridge LEXMARK RETURN CX 317, CX 417, CX 517, CS 317, CS 417 - compatibil Rainbow Box, 1 buc., 243 lei
- Număr anunț
- DA25304398
- Autoritate contractantă
- ADMINISTRATIA NATIONALA A REZERVELOR DE STAT SI PROBLEME SPECIALE (CUI 26288978)
- Furnizor / câștigător
- SHAROLT GROUP SRL (CUI 2329841)
- Cod CPV
- 30125120-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 540 RON
- Valoare atribuită
- 540 RON
- Data publicării
- 17.03.2020 00:00
- Data finalizării
- 19.03.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.