Atribuită Cumpărare directă

prosop5*10.08,burete 5*0.84,,saci menaj 2*10.92,det domestos 4*7.14,hartie igienica 3*21.85,alcool med 4*4.2,igienol 3*16.8,clin 4.5 l 3*26.05,manusi 1*28.57,rezerva mop 3*3.92sol pardoseala 2*31.93

Număr anunț
DA25335022
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA NR. 1 LETCA (CUI 27968131)
Furnizor / câștigător
DAMOS TRANS SRL (CUI 15140380)
Cod CPV
39830000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
420,17 RON
Valoare atribuită
420,17 RON
Data publicării
20.03.2020 00:00
Data finalizării
22.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

420,17 RON

din 420,17 RON estimat