Atribuită
Cumpărare directă
30W LED STREET LIGHT 6000k 396 buc 0W LED STREET LIGHT 6000k 80 buc Consola simpla, 1 m 396 buc Consola simpla, 1.5 m 80 buc Cablu CYY-F 3x1.5mmp 1428 ml manopera 1 buc Rata lunara 36 rate 1520.30 EUR Pret total 36 rate 54730.76 EUR 1 EURO = 4.8167 Lei
- Număr anunț
- DA25320061
- Autoritate contractantă
- COMUNA IACOBENI (PRIMARIA COMUNEI IACOBENI) (CUI 4307114)
- Furnizor / câștigător
- ORANGE ROMANIA COMMUNICATIONS S.A. (CUI 427320)
- Cod CPV
- 45316000-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 263.621,65 RON
- Valoare atribuită
- 263.621,65 RON
- Data publicării
- 18.03.2020 00:00
- Data finalizării
- 19.03.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.