Atribuită Cumpărare directă

Manusi Albastre Marimi: M(200 buc) , L (200 buc) Compozitie Material: nitril Caracteristici: -asigura dexteritate in folosire, sensitivitate si au manseta pentru protectie maxima. -produse de unica folosinta -nepudrate,ambidextre si nesterile

Număr anunț
DA25323945
Autoritate contractantă
COMUNA RACOVITA (PRIMARIA COMUNEI RACOVITA) (CUI 2541673)
Furnizor / câștigător
VETRO DESIGN SRL (CUI 8409931)
Cod CPV
18424300-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
196,48 RON
Valoare atribuită
196,48 RON
Data publicării
19.03.2020 00:00
Data finalizării
20.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

196,48 RON

din 196,48 RON estimat