Atribuită Cumpărare directă

NIR FARA TVA, 3 EX, FOI PARCURS PERSOANE, CONDICA PREZENTA 2 ZILE/FOAIE, CU NUMELE DOAR PE PRIMA PAGINA

Număr anunț
DA25311838
Autoritate contractantă
Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului Brasov (CUI 9870339)
Furnizor / câștigător
R.T.B.COM SRL (CUI 8566138)
Cod CPV
30197642-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
326,54 RON
Valoare atribuită
326,54 RON
Data publicării
18.03.2020 00:00
Data finalizării
02.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

326,54 RON

din 326,54 RON estimat