Atribuită Cumpărare directă

AFY16=150MX1.26, BANDA IZOLATOARE=10BUCX4.20, INTRERUPATOR ST=1BUCX7.56, CIB MU=12BUCX5.04, AFY 25 = 60MLX2.10, BEC LED E27 15W FSL=20BUCX9.24, BUTELIE GAZ INSTALATOR=1BUCX4.20, MOTOR 37KWX3000RPM 400V =1BUCX5570,59

Număr anunț
DA25317248
Autoritate contractantă
Comuna Glodeanu Silistea (Primaria Comunei Glodeanu Silistea) (CUI 4088219)
Furnizor / câștigător
SC SIM IMPEX SRL BUZAU (CUI 10929740)
Cod CPV
31681410-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.184,87 RON
Valoare atribuită
6.184,87 RON
Data publicării
18.03.2020 00:00
Data finalizării
20.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.184,87 RON

din 6.184,87 RON estimat