Atribuită Cumpărare directă

Oferta nr. 125852538 - RCA Dacia Logan, nr. inmatriculare PH 09 HZX, serie sasiu UU1LSDJKH37317438. Data de inceput asigurare 13.04.2020 pana la 12.04.2021.

Număr anunț
DA25321309
Autoritate contractantă
Serviciul Public de Administrare si Exploatare a Pietei Centrale Agroalimentare a Municipiului Campina (CUI 18171690)
Furnizor / câștigător
S.A.-R. CITY INSURANCE (CUI 10392742)
Cod CPV
66516100-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
402,91 RON
Valoare atribuită
402,91 RON
Data publicării
19.03.2020 00:00
Data finalizării
19.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

402,91 RON

din 402,91 RON estimat