Atribuită Cumpărare directă

PLACA BAZA GIGABYTE H310M S2 2.0

Număr anunț
DA25330704
Autoritate contractantă
MINISTERUL APARARII - UNITATEA MILITARA 0541 SINCA VECHE (CUI 12651797)
Furnizor / câștigător
SHORTCUT SRL (CUI 14174368)
Cod CPV
30237200-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
238,65 RON
Valoare atribuită
238,65 RON
Data publicării
19.03.2020 00:00
Data finalizării
20.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

238,65 RON

din 238,65 RON estimat