Atribuită Cumpărare directă

Material impregnat steag Otto Display , dimensiune 3.20x68.5m, se va debita in 2 role a 1.6 ml.

Număr anunț
DA25320139
Autoritate contractantă
Unitatea Militara 02456 (CUI 31971658)
Furnizor / câștigător
LEYKOM IMPORT-EXPORT SRL (CUI 15687957)
Cod CPV
39563400-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.929,39 RON
Valoare atribuită
1.929,39 RON
Data publicării
18.03.2020 00:00
Data finalizării
19.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.929,39 RON

din 1.929,39 RON estimat