Atribuită
Cumpărare directă
CIRCUIT DE ANESTEZIE / VENTILATIE DE UF - tubulatura siliconata, flexibila si usoara,cu lungime de 150 cm, cu 2 ramuri inspir / expir - include conectori 22F, piesa in Y, conector pacient in unghi drept cu capnoport 22M-15F, conector drept 22M-22M/19F, balon ventilatie 2L(latex free), tub suplimentar de 90cm - ambalajul contine : denumirea produsului, dimensiunea, data fabricatiei, data expirarii, marcaj CE, numarul lotului - certificat de conformitate si calitate din partea producatorului
- Număr anunț
- DA25339647
- Autoritate contractantă
- Ministerul Apararii - U.M 02175 Constanta (CUI 4301383)
- Furnizor / câștigător
- ARTISANA MEDICAL SRL (CUI 22742850)
- Cod CPV
- 33171110-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.500 RON
- Valoare atribuită
- 3.500 RON
- Data publicării
- 20.03.2020 00:00
- Data finalizării
- 23.03.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.