Atribuită Cumpărare directă

Sigiliu cu indicator abur Conform ADV1134436

Număr anunț
DA25339512
Autoritate contractantă
MINISTERUL APARARII - UNITATEA MILITARA 02417 FOCSANI (CUI 4297584)
Furnizor / câștigător
A&D Promo Distribution SRL (CUI 17921700)
Cod CPV
33191100-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
14.373 RON
Valoare atribuită
14.373 RON
Data publicării
20.03.2020 00:00
Data finalizării
23.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

14.373 RON

din 14.373 RON estimat