Atribuită Cumpărare directă

Masca chirurgicala Certificari CE/ ISO / FDA (SUA) Comanda minima la masti: 10.000 buc Timp de livrare 10 zile lucratoare. Va rugam completati si raspundeti anuntului cu formularul de comanda atasat.

Număr anunț
DA25340882
Autoritate contractantă
PENITENCIARUL CU REGIM DESCHIS SI SEMIDESCHIS TG.MURES (CUI 4323144)
Furnizor / câștigător
ATLAS SPORT SRL (CUI 31806715)
Cod CPV
33735000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.500 RON
Valoare atribuită
4.500 RON
Data publicării
21.03.2020 00:00
Data finalizării
24.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.500 RON

din 4.500 RON estimat