Atribuită
Cumpărare directă
1 LV01102102688291 SET 9" GRATAR+TRAFALET SMT 1.00000 set 2 LV6707050303 VOPSEA LAVABILA INTERIOR 15L CASABELLA+AMORSA 3L POLICOLOR 2.000 buc 3 LV11210210260452 PENSULA DUBLA 2" SMT 1.000 buc 4 PA021002109 GLET PENTRU PERETE MESERIE DE GLET MG 20KG THERMO 1.00000 S 5 PA07060305 CHIT FLEXIBIL PT ROSTURI CE40 CARAMEL 2KG HENKEL 1.00000 cutie 6 PA74060304 CHIT FLEXIBIL PT ROSTURI CE40 CARAMEL 5KG HENKEL 1.00000 cutie 7 LV112102102604330 TRAFALET POLIACRIL VERDE 250MM 56492 T MAX 1.000 buc
- Număr anunț
- DA25330741
- Autoritate contractantă
- LICEUL CU PROGRAM SPORTIV "NICOLAE ROTARU (CUI 4618200)
- Furnizor / câștigător
- FIVE-HOLDING SA (CUI 10562600)
- Cod CPV
- 44423000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 224,62 RON
- Valoare atribuită
- 224,62 RON
- Data publicării
- 19.03.2020 00:00
- Data finalizării
- 20.03.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.