Atribuită
Cumpărare directă
Activitatea de elaborare a strategiilor de dezvoltare locală cuprinde următoarele activități principale: I. Elaborarea analizei diagnostic a teritoriului acoperit de strategie: II. Elaborarea Strategiei de dezvoltare și a portofoliului de proiecte III. Realizarea unui document sintetic de prezentare a strategiei IV. Dezbatere publică Observatie Pretul contractului este ferm, nu se va modifica decat în cazul apariţiei unor circumstanţe care lezează interesele comerciale legitime ale partilor şi care nu au putut fi prevăzute la data încheierii contractului si doar in urma unei noi achizitii publice.
- Număr anunț
- DA25295666
- Autoritate contractantă
- Comuna Selimbar (CUI 4406045)
- Furnizor / câștigător
- MEDIA MARKETING SRL (CUI 13261261)
- Cod CPV
- 79411000-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 35.000 RON
- Valoare atribuită
- 35.000 RON
- Data publicării
- 16.03.2020 00:00
- Data finalizării
- 17.03.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.