Atribuită
Cumpărare directă
Se achizitioneaza Dispozitiv portabil - rucsac - ERMAK 25 - de lupta împotriva incendiilor utilizat la combaterea incendiilor de mici dimensiuni, arderea controlata a subarboretului de padure precum si ca echipament de patrulare dupa lichidarea incendiului sau în timpul arderii vreascurilor rezultate ca urmare a exploatarii forestiere, pentru Serviciul Voluntari Situatii de Urgenta al or. Slanic Moldova , jud. Bacau. Costul transportului este inclus in pret ;
- Număr anunț
- DA25329492
- Autoritate contractantă
- ORASUL SLANIC MOLDOVA (CUI 4278442)
- Furnizor / câștigător
- BITERA SOLUTIONS SRL (CUI 30514267)
- Cod CPV
- 35110000-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 6.420 RON
- Valoare atribuită
- 6.420 RON
- Data publicării
- 19.03.2020 00:00
- Data finalizării
- 25.03.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.