Atribuită Cumpărare directă

Hartie A4 editare documente ( A4 80g/mc, 500 coli/top sau echivalent )

Număr anunț
DA25335753
Autoritate contractantă
JUDETUL TELEORMAN (CUI 4652686)
Furnizor / câștigător
DNS BIROTICA SRL (CUI 16310679)
Cod CPV
30197600-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.402,50 RON
Valoare atribuită
6.402,50 RON
Data publicării
20.03.2020 00:00
Data finalizării
23.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.402,50 RON

din 6.402,50 RON estimat