Atribuită
Cumpărare directă
ACHIZITIE DIRECTĂ CONSUMABILE IT CONFORM PUBLICAT ÎN SEAP CU NR.ADV1134499 DIN 09.03.2020. BUNURILE FURNIZATE TREBUIE SĂ FIE ÎN DEPLINĂ CONCORDANȚĂ CU CANTITĂŢILE ȘI PREVEDERILE ANUNȚULUI, SOLICITĂRILE FORMULATE ÎN DOCUMENTUL ANEXAT:CARACTERISTICI TEHNICE ANEXA NR.1 LA NR.2560488 DIN 04.03.2020 PRECUM ȘI CU OFERTA DUMNEAVOASTRĂ TRANSMISĂ ÎN DATA DE 11.03.2020 CU NR.FN ȘI ÎNREGISTRATĂ LA SEDIUL IJJ DÂMBOVIȚA CU NR.2563122 DIN 11.03.2020.PRODUSELE,VOR ASIGURA APROVIZIONAREA CU NECESARUL DE CONSUMABILE IT PENTRU BUNA DESFĂȘURARE A ACTIVITĂȚILOR SPECIFICE UNITĂȚII.
- Număr anunț
- DA25271163
- Autoritate contractantă
- INSPECTORATUL DE JANDARMI JUDETEAN " MIRCEA CEL BATRAN " DAMBOVITA (CUI 4280000)
- Furnizor / câștigător
- CEMAR INVESTMENT SRL (CUI 24698386)
- Cod CPV
- 30230000-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 8.378 RON
- Valoare atribuită
- 8.378 RON
- Data publicării
- 12.03.2020 00:00
- Data finalizării
- 12.03.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.