Atribuită Cumpărare directă

Electrozi pentru defibrilare copii si nou nascuti / stimulare cu cablu inclus ORIGINALI Corpuls 1 si 3. Electrozii sunt ambalati in folie de aluminiu.

Număr anunț
DA25272661
Autoritate contractantă
Serviciul de Ambulanta Judetean Bacau (CUI 5995020)
Furnizor / câștigător
DELTAMED SRL (CUI 9434372)
Cod CPV
33182240-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.280 RON
Valoare atribuită
1.280 RON
Data publicării
12.03.2020 00:00
Data finalizării
13.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.280 RON

din 1.280 RON estimat