Atribuită
Cumpărare directă
Suprafata 103mx60m=6180mp Lucrari de executat: Decopertare mecanizata a gazonului existent Nivelare si profilare a suprafetei Operatiuni de discuire, faramitare si afanare Insamantare cu samanta specifica gazonului pentru sport cca 45 g/mp Scarificare si Compactare a suprafetei
- Număr anunț
- DA25336677
- Autoritate contractantă
- Comuna Sihlea (Consiliul Local Sihlea) (CUI 4447436)
- Furnizor / câștigător
- UNO ART CONSTRUCT SRL (CUI 18729658)
- Cod CPV
- 45236119-7
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 29.355 RON
- Valoare atribuită
- 29.355 RON
- Data publicării
- 20.03.2020 00:00
- Data finalizării
- 23.03.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.