Atribuită Cumpărare directă

mici caserola 2*15.88,sare 10*1.66,dulceata 1*4.50,gem 3*4.13,gem 4*8.08,parizer 1.03*21.84,toba 1*26.52,salam de vara 1.13*27.07,unt 5*7.80,branza 7*6.40,smantana 7*10,lapte 24*3.67,iaurt 10*3.92

Număr anunț
DA25275679
Autoritate contractantă
Comuna Bucium (Primaria Bucium Alba) (CUI 4561979)
Furnizor / câștigător
SC RIVALY CH SRL (CUI 1767380)
Cod CPV
15813000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.004,60 RON
Valoare atribuită
1.004,60 RON
Data publicării
13.03.2020 00:00
Data finalizării
16.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.004,60 RON

din 1.004,60 RON estimat