Atribuită Cumpărare directă

PACHET MATERIALE PENTRU CURATENIE , dispensere, manusi latex cu pudra

Număr anunț
DA25315125
Autoritate contractantă
Colegiul National ”Gh. Vranceanu” Bacau (CUI 4278418)
Furnizor / câștigător
MISAVAN TRADING SRL (CUI 26784173)
Cod CPV
39831240-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
348,38 RON
Valoare atribuită
348,38 RON
Data publicării
18.03.2020 00:00
Data finalizării
20.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

348,38 RON

din 348,38 RON estimat