Atribuită Cumpărare directă

Cornier 40x40, grosime 4mm - 30m; tabla 1000x2000mm, grosime 2mm - 1 buc; tija filetanta D10mm, lungime 1m - 5 buc; popnit 4x14 - 500 buc.

Număr anunț
DA25277478
Autoritate contractantă
ADMINISTRATIA DOMENIULUI PUBLIC ALEXANDRIA (CUI 13924437)
Furnizor / câștigător
INDUSTRY PROSPER SRL (CUI 30638710)
Cod CPV
44331000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
516,90 RON
Valoare atribuită
516,90 RON
Data publicării
13.03.2020 00:00
Data finalizării
16.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

516,90 RON

din 516,90 RON estimat