Atribuită Cumpărare directă

conespan25x6.3 rigleta2x10.5 stecher4x9.24sarma5.8x7.4 suruburi10x2.44 piulita20x0.68 priza5x33.19 negrese100x0.21 stecher2x9.24 colier plastic2x33.62 folie5x8.4 saiba16x0.38 conespan20x6.3 priza2x33.19 intrerupator2x14.71 spiral sds1x27.31 panza flex6x9.24 sarma5x7.4 imbus2x15.13 garnituri10x1.26 banda iz.2x2.94 bec led11x17.65 saci10x1.26 folie28x8.4 sarma7x7.4 sarma6x7.4 patent1x24.37 folie6x8.4 manusi6x15.13 pila2x4,2 var2x15.97 folie12x8.4 manusi2x10.92 folie11x8.4 var2x15.97 ata3x5.46 drug1x16.39 bec4x11.34 lopata3x17.23mufa ppr4x4,62 olandez3x12.18 banda iz2x2.94 lavabila1x88.24 bidinea1x13.45 sapun lichid2x10.58 burete vase1x1.68 avias det2x6.3 domestos2x10.5 pensula2x5.46 detartrant2x7.98 var6x15.97 trafalet2x19.32 aracet3x7.98 lavabila1x88.24 det geam2x6.3 cornier2x80.67 panza flex2x9.24 panza flex4x9.24 robinet3x17.65 manusi4x4,2 panza flex4x9.24 electrozi5.7x13.87 teava2x60.51 piulita18x0.42 teava3x10.08 tripla1x71.43 sarma5x7.4 scoci4x4.62 roata roaba1x53.78 panza flex6x9.24 electrozi5.7x13.87 manusi4x10.08 cablu otelit26x4.62 sprei spuma1x41.18 bride8x5.46 butelie gaz2x7.14 teava4x57.98 stut1x11.76 niplu2x7.56 electrozi5.7x13.87 vopsea4x12.4 diluant2x10.08 pensula2x5.88 furtun17x8.4 stecher2x9.24 colier2x6.3 coltar2x5.46 butelie gaz2x7.14 panza flex3x9.24 bride5x5.46 carabina6x5.04 panza flex5x9.24 racord2x7.98 sarpe desfundat1x71.43 manusi3x30.25 butelie gaz4x7.14 sprei gaz2x14.29 smilgher3x2.94 ciocan1x31.09 smilgher14x2.94 imbus2x21.85 azot1x69.73 mai putin

Număr anunț
DA25283309
Autoritate contractantă
COMUNA VISINA (PRIMARIA COMUNEI VISINA) (CUI 5139817)
Furnizor / câștigător
DARANDI SMARA SRL (CUI 37563968)
Cod CPV
44192000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.228,03 RON
Valoare atribuită
5.228,03 RON
Data publicării
13.03.2020 00:00
Data finalizării
17.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.228,03 RON

din 5.228,03 RON estimat