Atribuită
Cumpărare directă
Furnizare si instalare Set descarcerare Autospeciala medie de interventie pentru pompieri, compus din: -grup pompare hidraulic; -pompa hidraulica manuala; -furtun Core; -departator cu accesorii; -fosrfeca; -cilindru telescopic departator; -cilindru departator cu piston si accesorii; -deschizator usi; -set blocuri de stabilizare SET A; -set blocuri de stabilizare SET B; -suport coltar; -dispozitiv pentru airbag Secunet III; -huse protectie impotriva muchiilor ascutite; -prelata pentru asezat unelte; -scut protectie victima; -cutit taiere tabla;
- Număr anunț
- DA25272822
- Autoritate contractantă
- COMUNA FLORESTI (CUI 4485391)
- Furnizor / câștigător
- DELTAMED SRL (CUI 9434372)
- Cod CPV
- 35112000-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 134.328 RON
- Valoare atribuită
- 134.328 RON
- Data publicării
- 12.03.2020 00:00
- Data finalizării
- 13.03.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.