Atribuită Cumpărare directă

Transport date,service si mentenanta sistem supraveghere video,lunar pentru 41 camere de supraveghere video.

Număr anunț
DA25283975
Autoritate contractantă
ORASUL IERNUT (CUI 5584644)
Furnizor / câștigător
TV ADLER-TRADING SRL (CUI 5415963)
Cod CPV
50343000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
10.520 RON
Valoare atribuită
10.520 RON
Data publicării
16.03.2020 00:00
Data finalizării
17.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

10.520 RON

din 10.520 RON estimat