Atribuită Cumpărare directă

PROIECTOR LED SMD SLIM CW AVIDE 50W 6400K 2BUC X 77.3109 SIGURANTA AUT.SCHNEIDER IDPN 1P+N 10A 1BUC X 18.0672

Număr anunț
DA25278842
Autoritate contractantă
Municipiul Vatra Dornei (CUI 7467268)
Furnizor / câștigător
COLOANA PROD COM SRL (CUI 6339007)
Cod CPV
44423000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
172,69 RON
Valoare atribuită
172,69 RON
Data publicării
13.03.2020 00:00
Data finalizării
16.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

172,69 RON

din 172,69 RON estimat